Yapı Dekor İstanbul | Kurumsal | Hakkımızda

En Doğru,
Ev Tadilatını
En Uygun Fiyata Yapın!

Ücretsiz Tadilat Fiyatı İste !

Hakkımızda

Firmamız Karyapı Yapı Malzemeleri & Nalburiye’nin bölgedeki ihtiyaç durumuna göre 1999 yılında banyo, mutfak ve dekorasyon showumu olarak kurulmuştur. 2000 yılının başında bölgede artan dekorasyon ihtiyacına cevap verebilmek adına tanınmış ve sektöründe kendini ispatlamış dekorasyon ve yapı malzemeleri markalarıyla ve kendini yetiştirmiş işinde uzman ekibi ile birlikte yapı dekorasyon sektöründe kurulmuştur.

Özellikle komple ev dekorasyon, fabrika ve ofis tadilatı ve bilimum taahhüt projeleri alanında başarılı çalışmalara imza atmıştır. İthal duvar kağıtları, mutfak ve banyo dekorasyonu, laminat parke, duşakabin, banyo dolabı, cam balkon, kalebodur fayans, kış bahçesi, doğal taş, saten boya ve alçı uygulamaları, elektrik, su ve doğalgaz tesisatı, tavan uygulamaları, pimapen ve çelik kapı, alüminyum küpeşte, cam ve ayna uygulamaları ve cam mozaik alanlarında hizmet vermektedir.

Kullanmakta olduğu Türkiye’nin önde gelen yüksek kaliteli malzemeler ve işçilik seviyesi ile müşterilerine üstün hizmet kalitesi sunuyor. 30 yıldır bulunduğu bölgede fiziksel iş yeri ile Tuzla, Pendik, Kartal ve İstanbul Anadolu Yakası ağırlıklı hizmet vermeye devam etmektedir.

Her zaman müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutan YapıDekorist yapı malzemeleri ve dekorasyon firmamızı arayıp, ilgilendiğiniz alanda bizi arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Whatsapp Destek